2018-2019 навчальний рік





ВІТАЄМО

Михальчука Дмитра, учня 9-А класу, за II місце в III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії !




В І Т А Є М О
переможців та призерів міських олімпіад 2018-2019 навчального року!!!

Математика

ІІ місце – Зуєву Марію, ученицю 6-Акласу,
учитель Шапаренко Н.М.,

ІІІ місце – Салову Ольгу, ученицю 7-Акласу,
учитель Шапаренко Н.М.

Українська мова та література

ІІІ місце – Салову Ольгу, ученицю 7-Акласу,
учитель Короташ Т.В.;

– Пінчаківську Валерію, ученицю 8-А класу,
учитель Грабовська Т.М.

Історія

І місце – Семенюк Анастасію, ученицю 11 класу,
учитель Линник В.П.;

ІІ місце – Михальчука Дмитра, учня 9-А класу,
учитель Самойлович Л.І.

Біологія

ІІ місце – Пінчаківську Валерію, ученицю 8-Акласу,
учитель Клімович Д.С.;

– Михальчука Дмитра, учня 9-А класу,
учитель Пилипчук Т.Д.

Трудове навчання

ІІІ місце – Кльок Маргариту, ученицю 8-А класу,
учитель Бачишина В.Є.

Географія

І місце – Михальчука Дмитра, учня 9-А класу,
учитель Муштин Н.В.;

ІІ-ІІІ місце – Семенюк Анастасію, ученицю 11 класу,
учитель Муштин Н.В.

Фізика

ІІІ місце – Хмельовську Ольгу, ученицю 7-Акласу,
учитель Семенюк О.В.

Російська мова і література

ІІ місце – Лагуту Вікторію, ученицю 11 класу,
учитель Павлова Т.М.;

ІІІ місце – Солодовнік Дарину, ученицю 10-Б класу,
учитель Борис С.М.

Англійська мова

ІІІ місце – Лагуту Вікторію, ученицю 11 класу,
учитель Сідлецька В.В.;

ІІІ місце – Денисюк Ілону, ученицю 8-Б класу,
учитель Сідлецька В.В.

Хімія

ІІІ місце – Салову Ольгу, ученицю 7-А класу,
учитель Месь О.В.

Інформаційні техології

ІІ місце – Ярощука Владислава, учня 10-А класу,
учитель Слюсар А.М.

Правознавство

ІІ місце – Власюк Юлію, ученицю 11 класу,
учитель Линник В.П.;

ІІІ місце – Тищук Анастасію, ученицю 10-Б класу,
учитель Линник В.П.;

– Куліш Дар’ю, ученицю 9-А класу,
учитель Линник В.П.

Економіка

ІІ місце – Остапчука Володимира, учня 10-А класу,
учитель Степанюк М.Є.;

– Будник Марію, ученицю 9-А класу,
учитель Степанюк М.Є.





Кiлькiсть переглядiв: 9