ВІТАЄМО
переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!


Українська мова та література

ІІ місце - Пінчаківська Валерая, учениця 7-А класу, учитель Грабовська Т.М.;
ІІ місце Куліш Дар'я, учениця 8-А класу, учитель Короташ Т.В.;

ІІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Кучерук І.В.


Історія


І місце - Михальчук Дмитро, учень 8-А класу, учитель Самойлович Л.І.;
І місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Линник В.П.;

ІІІ міце - Варивода Тарас, учень 9-Б класу, учитель Самойлович Л.І.


Географія


І місце - Михальчук Дмитро, учень 8-А класу, учитель Муштин Н.В.;

ІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Лешкевич В.В.;
ІІ місце - Захуцька Дар'я, учениця 11 класу, учитель Лешкевич В.В.


Російська мова і література

ІІ місце - Солодовнік Дарина, учениця 9-Б класу, учитель Павлова Т.М.
ІІ місце - Лагута Вікторія, учениця 10-Б класу, вчитель Павлова Т.М.


Математика

ІІ місце - Салова Ольга, учениця 6-А класу, учитель Павловська В.В.;
ІІ місце - Будник Марія, учениця 8-А класу, учитель Павловська В.В.;
ІІ місце - Лагута Вікторія, учениця 10-Б класу, учитель Павловська В.В.

ІІІ місце - Березюк Євгеній, учень 6-Б класу, учитель Чернега С.М.;
ІІІ місце Колесник Дарія, учениця 7-Б класу, учитель Шапаренко Н.М.


Хімія

ІІ місце - Будник Марія, учениця 8-А класу, учитель Месь О.В.;
ІІ місце - Шуляк Максим, учень 9-А класу, учитель Месь О.В.

ІІІ місце - Ольшанська Тетяна, учениця 7-Б класу, учитель Месь О.В.;
ІІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Месь О.В.


Інформаційно-комунікативні технології

ІІ місце - Будник Марія, учениця 8-А класу, учитель Слюсар А.М.

ІІІ місце - Горбатюк Владислав, учень 11 класу, учитель Слюсар А.М.


Англійська мова

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця 8-А класу, учитель Попович А.М.


Німецька мова

ІІ місце – Ярощук Владислав, учень 9-А класу, учитель Попович А.М.


Економіка

І місце – Меленчук Віталій, учень 10-А класу, учитель Лешкевич В.В.;
І місце – Машина Олена, учениця 11 класу, учитель Лешкевич В.В.

ІІІ місце – Остапчук Володимир, учень 9-А класу,учитель Слюсар А.М.

Кiлькiсть переглядiв: 183