2015-2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

Соложенцева Маріанна, учениця 10 Б класу, Призер Всеукраїнських предметних олімпіад ( ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з біології, історії, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з інформаційних технологій, ІІІ місце в ІІ (міському) етапі конкурсу з української мови ім.. П. Яцика, ІІ місце в обласному конкурсі мультимедійних проектів.

/Files/images/IMG_6766.JPG

Губенко Ольга, учениця 11 А класу. Призер Всеукраїнських предметних олімпіад (І місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії, ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики, І місце в І та ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні наук про Землю, секція «Географія та ландшафтознавство»

/Files/images/IMG_6739.JPG

Стасюк Наталія, учениця 10 Б класу. Призер Всеукраїнських предметних олімпіад ( ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії, призер конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні «Мовознавство»ІІІ місце ( І етап конкурсу)

/Files/images/IMG_6751.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 909