2019-2020 навчальний рік

Переможці та призери предметних олімпіад(гіперпосилання)

Переможці та призери конкурсів, турнірів
(гіперпосилання)


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МАН!

/Files/images/2018-2019/man/IMG_20190116_163524.jpg

16 січня юні науковці СЗОШ №2 захищали свої науково-дослідницькі роботи. Захисту передувало оцінювання роботи і написання контрольної роботи. За результатами усіх етапів змагань маємо 5 переможців!

Вітаємо:

Власюк Юлію , ученицю 11 класу - 1 місце, вчитель Линник В.П.( секція правознавство)

Шуляка Максима, учня 10-А класу - 1 місце, вчитель Муштин Н.В..( секція географія та ландшафтознавство)

Столярську Анастасію, ученицю 11 класу - 3 місце, вчитель Пилипчук Т.Д.( секція охорона довкілля та раціональне природокористування)

Кудрик Катерину, ученицю 11 класу - 3 місце, вчитель Поліщук Л.М. (секція медицина)

Рижака Богдана, учня 10-А класу –3 місце, вчитель Семенюк О.В. (секція астрономія та астрофізика)


ВІТАЄМО

Михальчука Дмитра, учня 9-А класу, за II місце в III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії !




В І Т А Є М О
переможців та призерів міських олімпіад 2018-2019 навчального року!!!

Математика

ІІ місце – Зуєву Марію, ученицю 6-Акласу,
учитель Шапаренко Н.М.,

ІІІ місце – Салову Ольгу, ученицю 7-Акласу,
учитель Шапаренко Н.М.

Українська мова та література

ІІІ місце – Салову Ольгу, ученицю 7-Акласу,
учитель Короташ Т.В.;

– Пінчаківську Валерію, ученицю 8-А класу,
учитель Грабовська Т.М.

Історія

І місце – Семенюк Анастасію, ученицю 11 класу,
учитель Линник В.П.;

ІІ місце – Михальчука Дмитра, учня 9-А класу,
учитель Самойлович Л.І.

Біологія

ІІ місце – Пінчаківську Валерію, ученицю 8-Акласу,
учитель Клімович Д.С.;

– Михальчука Дмитра, учня 9-А класу,
учитель Пилипчук Т.Д.

Трудове навчання

ІІІ місце – Кльок Маргариту, ученицю 8-А класу,
учитель Бачишина В.Є.

Географія

І місце – Михальчука Дмитра, учня 9-А класу,
учитель Муштин Н.В.;

ІІ-ІІІ місце – Семенюк Анастасію, ученицю 11 класу,
учитель Муштин Н.В.

Фізика

ІІІ місце – Хмельовську Ольгу, ученицю 7-Акласу,
учитель Семенюк О.В.

Російська мова і література

ІІ місце – Лагуту Вікторію, ученицю 11 класу,
учитель Павлова Т.М.;

ІІІ місце – Солодовнік Дарину, ученицю 10-Б класу,
учитель Борис С.М.

Англійська мова

ІІІ місце – Лагуту Вікторію, ученицю 11 класу,
учитель Сідлецька В.В.;

ІІІ місце – Денисюк Ілону, ученицю 8-Б класу,
учитель Сідлецька В.В.

Хімія

ІІІ місце – Салову Ольгу, ученицю 7-А класу,
учитель Месь О.В.

Інформаційні техології

ІІ місце – Ярощука Владислава, учня 10-А класу,
учитель Слюсар А.М.

Правознавство

ІІ місце – Власюк Юлію, ученицю 11 класу,
учитель Линник В.П.;

ІІІ місце – Тищук Анастасію, ученицю 10-Б класу,
учитель Линник В.П.;

– Куліш Дар’ю, ученицю 9-А класу,
учитель Линник В.П.

Економіка

ІІ місце – Остапчука Володимира, учня 10-А класу,
учитель Степанюк М.Є.;

– Будник Марію, ученицю 9-А класу,
учитель Степанюк М.Є.




ВІТАЄМО

призерів міського етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка у 2018-2019н.р.!!!

ІІІ місце – Куліш Дар’ю, ученицю 9-А класу, учитель Грабовська Т.М;

ІІІ місце – Голосієнко Іллю, учня 5-А класу, учитель Короташ Т.В.




ВІТАЄМО

призерів (ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів, команду учнів закладу у складі:

- Власюк Юлії, учениці 11 класу,
- Семенюк Анастасії, учениці 11 класу,
- Конюк Лідії, учениці 10-А класу,
- Купця Владислава, учня 10-А класу,
- Шуляка Максима, учня 10-А класу
та їх наставника, учителя інформатики та економіки, Слюсара А.М.







Вітаємо
переможців та призерів І етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Шепетівського міського наукового товариства учнів Хмельницького територіального відділення МАН України у 2017-2018 н.р.!

І місце

–Захуцька Дар’я, учениця 11 класу, (секція географія та ландшафтознавство), педагогічний керівник Муштин Н.В.

ІІ місце

– Рижак Богдан, учень 9-А класу, (секція гідрологія), педагогічний керівник Муштин Н.В.;
– Кудрик Катерина, учениця 10-Б класу, (секція медицина), педагогічний керівник Пилипчук Т.Д.;

ІІІ місце

– Дорощук Яна, учениця 11 класу, (секція українська мова), педагогічний керівник Грабовська Т.М;
– Борис Анастасія, учениця 11класу, (секція психологія), педагогічний керівник Гетьман О.В.;
– Лагута Вікторія, учениця 10-Б класу, (секція математика), педагогічний керівник Чернега С.М.


ВІТАЄМО
переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.!


Українська мова та література

ІІ місце - Пінчаківська Валерая, учениця 7-А класу, учитель Грабовська Т.М.;
ІІ місце Куліш Дар'я, учениця 8-А класу, учитель Короташ Т.В.;

ІІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Кучерук І.В.


Історія


І місце - Михальчук Дмитро, учень 8-А класу, учитель Самойлович Л.І.;
І місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Линник В.П.;

ІІІ міце - Варивода Тарас, учень 9-Б класу, учитель Самойлович Л.І.


Географія


І місце - Михальчук Дмитро, учень 8-А класу, учитель Муштин Н.В.;

ІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Лешкевич В.В.;
ІІ місце - Захуцька Дар'я, учениця 11 класу, учитель Лешкевич В.В.


Російська мова і література

ІІ місце - Солодовнік Дарина, учениця 9-Б класу, учитель Павлова Т.М.
ІІ місце - Лагута Вікторія, учениця 10-Б класу, вчитель Павлова Т.М.


Математика

ІІ місце - Салова Ольга, учениця 6-А класу, учитель Павловська В.В.;
ІІ місце - Будник Марія, учениця 8-А класу, учитель Павловська В.В.;
ІІ місце - Лагута Вікторія, учениця 10-Б класу, учитель Павловська В.В.

ІІІ місце - Березюк Євгеній, учень 6-Б класу, учитель Чернега С.М.;
ІІІ місце Колесник Дарія, учениця 7-Б класу, учитель Шапаренко Н.М.


Хімія

ІІ місце - Будник Марія, учениця 8-А класу, учитель Месь О.В.;
ІІ місце - Шуляк Максим, учень 9-А класу, учитель Месь О.В.

ІІІ місце - Ольшанська Тетяна, учениця 7-Б класу, учитель Месь О.В.;
ІІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Месь О.В.


Інформаційно-комунікативні технології

ІІ місце - Будник Марія, учениця 8-А класу, учитель Слюсар А.М.

ІІІ місце - Горбатюк Владислав, учень 11 класу, учитель Слюсар А.М.


ВІТАЄМО
призерів ІІ етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р.!


ІІ місце - Куліш Дар'я, учениця 8-А класу, учитель Короташ Т.В.;

ІІІ місце - Березюк Євгеній, учень 6-Б класу, учитель Фурман. І.О.;
ІІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця 10-Б класу, учитель Кучерук І.В.;
ІІІ місце - Стельмах Юлія, учениця 11 класу, учитель Грабовська Т.М.

Кiлькiсть переглядiв: 283